
Блок керування / Control block Servodrive TDM 4.1-20-300-W0 SN713917-013 INDRAMAT
11 926 ₴
- В наявності
- Код: B5/CB1
+380 (95) 479-64-73
Бухгалтерія, комерційний відділ- +380 (95) 479-64-73Бухгалтерія, комерційний відділ
- +380 (50) 600-47-33Олександр Руденко - директор
- +380 (95) 479-64-73Олександр - продаж спецтехніки
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Основні технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| DC‑шина (Link circuit) | 300 V DC (номінальна) |
| Номінальний струм (Type current) | 20 A |
| Номінальна потужність | ≈ 6 kW (прибл.) |
| Втрати потужності | ≈ 110 Вт |
| Охолодження | природна конвекція (без вентилятора) |
| Континуальний струм | ≈ 15 A (типово) |
| Піковий струм | ≈ 20 A (типово) |
| Температурний діапазон | +5…+45 °C |
| Захист корпусу | IP10 |
Товар, що був у вжитку, у повністю робочому стані, обміну та поверненню не підлягає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indramat |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Німеччина |
| Під замовлення | INDRAMAT |
| Наявність | Є в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 926 ₴


