
Лампа / Lamp 30V 40mA T5.5 30 mm SECA
156 ₴
- В наличии
- Код: 63/L3
+380 (95) 479-64-73
Олександр - комерційний відділ- +380 (95) 479-64-73Бухгалтерія, комерційний відділ
- +380 (50) 600-47-33Олександр Руденко - директор
- +380 (95) 479-64-73Олександр - продаж запчастин
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Основні параметри
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга живлення | ~30 V DC |
| Струм | ~40 mA |
| Потужність | ~1.2 Вт |
| Тип | лампа розжарювання (miniature indicator) |
| Базовий тип | T5.5 |
| Загальна довжина | ~30 мм |
| Діаметр колби | ~5.1 мм |
| Середній ресурс | ~3 000–5 000 годин (залежить від виробника) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SECA |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новый |
| Страна | Германия |
| Наличие | В наличии |
Информация для заказа
- Цена: 156 ₴
