
Контактор / Contactor MOELLER DIL EEM-10-G 24VDC
985 ₴
- В наличии
- Код: D3/C3
+380 (95) 479-64-73
Олександр - комерційний відділ- +380 (95) 479-64-73Бухгалтерія, комерційний відділ
- +380 (50) 600-47-33Олександр Руденко - директор
- +380 (95) 479-64-73Олександр - продаж запчастин
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Технічні дані
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип контактора | Mini‑contactor / силовий контактор серії DILEM |
| Котушка живлення | 24 V DC (керуюча напруга) |
| Кількість полюсів | 3‑полюсний (три основні контакти) |
| Конфігурація контактів | 3 × NO (нормально відкриті) |
| Номінальний струм (індуктивне навантаження) | ≈ 9 A (AC‑3) при 380–400 V AC |
| Номінальна потужність двигуна | ~4 кW (AC‑3, 400 V) |
| Номінальний струм (резистивне навантаження) | ~20 A (AC‑1) |
| Номінальна напруга силового кола | До 600–690 V AC |
| Категорії застосування | AC‑1, AC‑3, AC‑4 (керування двигунами та навантаженнями) |
ТОВАР БЫВШИЙ В УПОТРЕБЛЕНИИ, В ПОЛНОСТЬЮ РАБОЧЕМ СОСТОЯНИИ ОБМЕНУ И ВОЗВРАТУ НЕ ПОДЛЕЖИТ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moeller |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новый |
| Страна | Германия |
| Наличие | В наличии |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴




