
Блок питания / Power Supply Servodrive TVM 2.1-050-W1-220V SN232320-738457-046 INDRAMAT
33 703 ₴
- В наличии
- Код: B5/PS1
+380 (95) 479-64-73
Олександр - комерційний відділ- +380 (95) 479-64-73Бухгалтерія, комерційний відділ
- +380 (50) 600-47-33Олександр Руденко - директор
- +380 (95) 479-64-73Олександр - продаж запчастин
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Основні технічні характеристики
| Пункт | Значення |
|---|---|
| Серія | TVM (Power Supply Module) |
| Конфігурація | Configuration 1 (основний модуль з однією вихідною шиною DC) |
| Номінальний струм (Type Current) | ~50 A |
| Вхідна напруга (AC) | Three‑phase 220 V AC, 50–60 Hz |
| Номінальна DC‑шина (DC Bus) | ~300 V DC (фабрично встановлена) |
| Охолодження | Вбудований вентилятор (blower) для примусового охолодження |
| Захист корпусу | IP10 (для монтажу всередині шафи автоматики) |
ТОВАР БЫВШИЙ В УПОТРЕБЛЕНИИ, В ПОЛНОСТЬЮ РАБОЧЕМ СОСТОЯНИИ ОБМЕНУ И ВОЗВРАТУ НЕ ПОДЛЕЖИТ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indramat |
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна | Германия |
| Под заказ | INDRAMAT |
| Наличие | В наличии |
Информация для заказа
- Цена: 33 703 ₴


