
Серводвигатель+Nкодер / ServoMotor + N-coder SIEMENS 1FT5066-0AG71-1-Z J695 3704 01 005 EN 60034
62 220 ₴
- В наличии
- Код: SM5
+380 (95) 479-64-73
Олександр - комерційний відділ- +380 (95) 479-64-73Бухгалтерія, комерційний відділ
- +380 (50) 600-47-33Олександр Руденко - директор
- +380 (95) 479-64-73Олександр - продаж запчастин
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Електричні та механічні показники
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип двигуна | AC сервомотор з постійними магнітами |
| Номінальний крутний момент | ≈ 8 Nm |
| Тип живлення | через привод/інвертор — DC‑шина ≈ 600 V DC |
| Номінальна швидкість | ≈ 4000 об/хв |
| Охолодження | повітряне (без вентилятору) |
| Монтаж | IM B5 (фланцевий) з можливістю перехідників IM V1/V3 |
| Захист корпусу | IP64 (захист від пилу та бризок) |
| Вага | близько 4–8 кг залежно від ревізії |
| Стандарт безпеки | EN 60034 / VDE 0530 |
ТОВАР БЫВШИЙ В УПОТРЕБЛЕНИИ, В ПОЛНОСТЬЮ РАБОЧЕМ СОСТОЯНИИ ОБМЕНУ И ВОЗВРАТУ НЕ ПОДЛЕЖИТ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна | Германия |
| Под заказ | SIEMENS |
| Наличие | В наличии |
Информация для заказа
- Цена: 62 220 ₴


