
Плата выхода / output board A24/0.5-e №050560-405401-402303 BOSCH
4 667 ₴
- В наличии
- Код: А3/ВО3
+380 (95) 479-64-73
Олександр - комерційний відділ- +380 (95) 479-64-73Бухгалтерія, комерційний відділ
- +380 (50) 600-47-33Олександр Руденко - директор
- +380 (95) 479-64-73Олександр - продаж запчастин
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Електричні та механічні параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип двигуна | AC серводвигун з постійними магнітами |
| Серія | MAC71 (розмір 71, довжина «C») |
| Захист корпусу | IP65 (пило- та бризкозахист) |
| Охолодження | природна конвекція (natural convection) |
| Номінальний крутний момент | ~ 6.6 Nm (без навантаження) |
| Номінальний струм на холостому ході | ~ 11 A |
| Максимальний імпульсний струм | до 55 A (peak) |
| Номінальна швидкість | ~ 3000 об/хв |
| Маса двигуна | ≈ 11 kg |
| Момент інерції | ≈ 12.9×10⁻⁴ kg·m² |
| Коефіцієнт крутного моменту | ≈ 0.6 Nm/A |
ТОВАР БЫВШИЙ В УПОТРЕБЛЕНИИ, В ПОЛНОСТЬЮ РАБОЧЕМ СОСТОЯНИИ ОБМЕНУ И ВОЗВРАТУ НЕ ПОДЛЕЖИТ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Б/У |
| Страна | Германия |
| Под заказ | BOSCH |
| Наличие | В наличии |
Информация для заказа
- Цена: 4 667 ₴



